نکات تکمیلی در خصوص کتاب های کانون زبان ایران

قبلا در در پستی به کتاب های کانون زبان ایران پرداخته بودیم. در این پست می خواهیم با جزئیات بیشتر در خصوص این کتاب ها صحبت کنیم. همانطور که قبلا گفته شد کتاب های کانون زبان ایران برای بزرگسالان شامل 18 کتاب می باشند که از کتاب basic 1 شروع می شوند تا advanced 3. اما در نامگذاری مثلا کتاب Pre Intermediate 2 در زبان عامه زبان آموزان این موسسه به صورت pre 2 عنوان می شود.

هر کتاب از این کتاب ها شامل یک کتاب دانش آموز یا همان student's book، کتاب کار یا همان workbook - ورک بوک می باشد. همچنین کتاب معلم نیز موجود می باشد. البته کتاب دانش آموز شامل فایل صوتی نیز می باشد. اما متاسفانه جواب ورک بوک و کتاب دانش آموز این کتاب ها  در خود کتاب های ورک بوک و دانش آموز نوشته نشده اند. بنابراین زبان آموزان این جواب ها را خوشان باید پیدا کنند.

اگر بدنبال جواب ورک بوک کتاب ها هستید می توانید آنها را در سطح اینترنت پیدا کنید اما جواب کتاب دانش آموز را خود زبان آموزان باید پیدا کنند. مثلا جواب ورک بوک کتاب Pre 2 را می توانید اینجا تهیه کنید.

البته توصیه می کند قبل از اینکه جواب ورک بوک ها را تهیه نمایید توصیه می کنم خود شما اقدام به پاسخ دادن تمرینات کنید، در هر کدام از سوالات و یا تمرینات کتاب ورک بوک که نتوانستید پاسخ مطمئنی را ارائه بدید به فایل پاسخنامه رجوع کنید. به این صوت قطعا مهارت شما با گذشت زمان خیلی بهبود خواهد یافت.

مانند برخی دیگر از کتاب ها شاید اگر کانون زبان یک کتاب نیز برای ویدئو تهیه می کرد دوره این موسسه برای زبان آموزان بسیار کاربردی تر می شود. به نظر نمی رسد کانون زبان ایران این مهم را در دو الی سه سال آینده به انجام برساند.

/ 0 نظر / 1291 بازدید