از بلاگ تا کربلا
 
هفته ی روز مادر مبارک باد
ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱٠ امرداد ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

سلام .

اولا تبريک می گم به خودم که بعد از يه مدت تونستم بيام توی وبلاگ و يه مطلبی بنويسم و ثانيا به شما تسليت می گم و از اعماق وجود با شما هم دردی می کنم به خاطر اينکه بايد باز مطالب من را تحمل کنيد . ( خدا به شما صبر جميل و اجر کثير عنايت کنه ) آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــين

متاسفانه اون طور که بايد و شايد نتونستم در روز مادر يه مطلب درست و حسابی بنويسم بنابراين در يک اقدام ابتکاری هفته ی روز مادر را گرفتم (فــــــــــــا تحه)تا بتونم مطلبم را اضافه کنم و عقده ای نشم و سربار جامعه نباشم .

و اما مطلبی که ميخوام بنويسم قضيه يکی از روسای جمهور آمريکاست که اسمش را يادم رفته ( فکر کنم ياسر عرفات بود ، نه شايد رونالدينيو باشه ) ولی جدا از شوخی اسمش يادم نيست . اگه کسی بلده برام کامنت بذاره .

خلاصه جونم واستون بگه که ساعت ۲ و۳ نصفه شب ، تلفن اين آقای رئيس جمهور آمريکا ، شروع می کنه به زنگ زدن . سريع اون مسئول يا همون محافظ مخصوص گوشی تلفن را برمی داره . يه خانمی پشت تلفن می گه لطفا سريع گوشی را بديد به رئيس جمهور من باهاش کار دارم .

محافظه می گه خانم برو پی کارت ، ساعت ۳ نصفه شب زنگ زدی اينجا . تازه توقع داری رئيس جمهور را هم از خواب بيدار کنم و باهاش صحبت کنی . همين الان من را از کار اخراج می کنه .

خانم می گه من مادر رئیس جمهور هستم . همين الان هم باهاش کار فوری دارم . اگه وصل نکنی من بعدا به حسابت می رسم .

خلاصه اون مامور با کلی ترس و لرز ميره ريئس جمهور را بيدار می کنه و می گه ببخشيد آقای رئيس جمهور مثل اينکه مادرتون  تماس گرفتن و باهاتون کار فوری دارن .

رئيس جمهور با کلی اخم و عصبانيت پا می شه و گوشی را می گيره دستش .

الو ، سلام مادر ، اتفاقی افتاده ، چی کار داشتی اين وقت شب زنگ زدی ؟

- سلام پسرم ، نه اتفاقی نيافتاده

پس واسه چی اين وقت شب زنگ زدی

ـ هيچی مادر ، چرا عصبانی می شی ؟ خواستم تولدت را بهت تبريک بگم .

آخه اين وقت شب؟ خب می ذاشتی صبح بشه . بعد تا ظهر بهم تبريک می گفتی . تو هم بيکاری ها . من را توی خواب بيدار کردی که چی ؟

- پسرم ، چهل سال پيش يادت مياد ؟ چهل سال پيش توی همين روز ؟ برای چی من را ساعت ۳ نصفه شب از خواب بيدار کردی ؟ خب نمی تونستی تا صبح صبر کنی و بعد به دنيا بيای ؟ حالا که من زنگ زدم ، دعوام می کنی ؟

رئيس جمهور فقط خجالت کشيد ، فقط خجالت کشيد و فقط خجالت کشيد .