از بلاگ تا کربلا
 
حيفه معين رای بياره
ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز ٢٥ خرداد ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

دو روز بيشتر به انتخابات نمونده

به کی رای بديم ؟

من که خودتون می دونيد به احمدی نژاد رای ميدم . ولی می شه به يه نفر ديگه هم رای داد و اون کسی نيست جز :

شيخ محمود لاری باف زاده

شيخ : می شه هاشمی و کروبی را حساب کرد .

محمود : احمدی نژاده

لاری : اين ديگه خيلی تابلو هست . لاريجانی را می گم ديگه .

باف : خب يه خورده به مغزتون فشار بياريد . ديگه همش را که نبايد من بگم . خب معين که باف نداره . حتما قاليبافه ديگه .

زاده هم که جناب مهر عليزاده است .

می خواستم يه دکتر هم به اول اين اسم ابداعی خودم اضافه کنم تا بشه دکتر محسن رضايی هم اضافه کرد اما ديدم يه کم بی ريخت می شه . اگه کسی خواست خودش اضافه کنه .و محسن رضايی را هم بياره جز کانديدای انتخابی من .

ولی معين هرگز .

برام اصلا قابل هضم نيست بتونم به کسی که معاون اولش اينقدر راحت به امام زمان (عج)  توهين می کنه (در صورتی که هنوز هيچ کاره است ) ، رای بدم.وای به وقتی که اينا بيان در راس کار قرار بگيرن .

شايد دارم خيلی تند می رم . شايد بهم بگيد حامد اين حرفت درست نيست . اما بذاريد بگم . هر رای به معين يه تيری هست به قلب امام زمان (عج) . بعد نگيد نگفتم ها . سر پل صراط اگه امام زمان جلوتون را گرفت و گفت چرا به کسی که علنا به من توهين کرده رای داديد نگيد خبر نداشتيم ها .

قبلا هم جناب معين بارها و بارها به امام و رهبری توهين کرده بود . چند روز پيش هم که محمد رضا خاتمی به يزد اومده بود و خودم پای سخنرانی ايشون بودم توهين های مکرر ايشون را از نزديک مشاهده کردم .

حيفه معين رای بياره . حيفه . حيفه . به خدا حيفه .

شايد اگه سکوت می کردم و می ذاشتم بعد از انتخابات حرفام را می زدم بهتر بود . هم کمتر مورد حمله قرار می گرفتم و هم اينکه می تونستم مطمئن تر حرف بزنم . بگم مثلا به خاطر اين کار اقای معين رای نياورد . ولی نتونستم ...... .

در ضمن می تونم از مطالب تقريبا سياسی اين چند وقته يه کم خسته شديد . واسه همين قول ميدم بعد از انتخابات هم يه دونه سياسی بنويسم و ديگه بی خيال سياست بشم .

اينم يه وبلاگ طرفدار آقای معين( معين جون)  که ديروز نويسنده اون (ژينا خانم ) واسم کامنت  گذاشته . جشن تولدش هست . سعی کنيد شرکت کنيد .

نمی دونم چرا بعد از گذشت ۱۰ ساعت از انصراف اقای رضايی اين پرشين بلاگ دست از تبليغات برای ايشون برنمی داره . ولی همين که بالاخره رضايت داد دست از سر اقای معين برداره جای شکرش باقيه

زينب خانم توی کامنتی که برای من گذاشتند ازم خواستند تا توهين هايی که اقای معين و خاتمی به امام زمان و امام خمينی و مقام رهبری داشته اند را نشون بدم .

توهين به امام زمان را که اون بالا لينک کرده بودم . اما بازم بفرمائيد . اينم لينکش 

توهين به امام خمينی هم که چند ماه پيش توسط آقای معين صورت گرفت و تا جايی پيش رفت که حتی اقای انصاری قائم مقام موسسه نشر اثار امام خمينی به آقای معين جوابيه ای ارسال کردند . اين هم لينکش .

توهين به رهبری هم می شه از اين جمله ی جناب خاتمی فهميد ((محمد رضا خاتمي كه در آن به اشاره از استبداد «آقا» سخن گفت و تا آنجا رفت كه بله گربة مصاحب ولي فقيه هم حالا واجب الاتباع شده وجاي ببري خان سلطان صاحبقران را گرفته است، )) که می تونيد توی اين سايت پيداش کنيد . البته توهين آقای کديور هم موجوده .

احتمالا شنيديد که حرف رهبری و مراجع اين هست که جدايی دين از سياست امکان پذير نيست و دين و سياست بايد در کنار هم باشند تا بتوان حکومتی اسلامی را بنا نهاد . اينم مصاحبه آقای رضا خاتمی که خواستار جدايی دين از سياست شده اند و ... 

شايد توی اين سايت هم بتونيد كمی توهين به رهبر و قانون اساسی را كشف كنيد . البته شايد . اخه علنا اسم نبرده .

اگه سخنرانی يزد ايشون را گوش داديد بايد به اين حرفشون هم توجه کرده باشيد که ايشون فرمودند که کسانی بايد در اين نظام پاسخگو باشند که بيش از ۱۷ -۱۸ سال است که حکومت کرده اند نه رئيس جمهوری که قدرتی از خودش نداشته .البته ايشون اشاره ای به مصاحبه آقای خاتمی که همان روز گفته اختيارات من زياد بود و قدرت داشتم ، نکرد .  

 .