از بلاگ تا کربلا
 
عيدتان مبارک
ساعت ٥:۳۸ ‎ق.ظ روز ۳ اردیبهشت ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

سلام

۱- ميلاد پيامبر مکرم اسلام، حضرت محمد (ص) و  ميلاد امام جعفر صادق (ع) را خدمت همه مسلمانان جهان تبريک و تهنيت عرض می کنم . اميدوارم مسلمانان جهان بتوانند وحدت و همبستگی خودشون را بيش از پيش حفظ کنند !

۲- به احتمال بسيار زياد سه شنبه اين هفته از گنبد مطهر بی بی فاطمه معصومه (س) پرده برداری می کنند . اگه کسی خواست من الان دارم دعوتش می کنم .

۴-از طرف خودم و مهشيد و مريم خانم از کليه برو بچه هايی که به خاطر جشن تولد اينجا تشريف آوردند و يه سری مسئوليتهايی هم به دوش کشيدند کمال تشکر را دارم . حسابی آبروی ما را جلوی فک و فاميل خريدين . خصوصا بعضی ها که بعد از مدتها به نوايی رسيدن و آخرش هم با مظلوم نمايی سعی در فريب بقيه مهمانان و هاپولی کردن سهم اونا داشتند .

۴- آقا جواد که يه مدتی وبلاگ خلوت انس را آپ ديت نکرده بود ، الحمدلله باز شروع به نوشتن کرد .و ريحانه خانم هم وبلاگ مادر سپيد را به سايت تبديل کرد که می تونيد مطالب و درددلهای ايشون را هم از آدرس جديدشون دنبال کنيد .

۵- در تازه ترين رده بندی فيفا تيم ايران در رده نوزدهم جهان قرار گرفت که بالاتر از کشور آلمان هست ، اين امر خشم تعدادی از مربيان آلمانی را برانگيخته که اميدوارم فقط شيرشون خشک نشه .

۶-نميدونم روی سيستم من اينطوری هست يا همه سيستم ها .(که به احتمال صد در صد برای همه همين طور هست ) و يا اينکه اولين سالی هست که چنين می شه يا که نه . در هر حال کلمه ارديبهشت امسال در سايت پرشين بلاگ به صورت جدا نوشته شده . يعنی اردی بهشت . که البته درستش هم همين هست . ببينم کسی می تونه معنی اردی بهشت را پيدا کنه و بهم بگه .

۷-چون تازه از اون دنيا برگشتم چندان حال و هوای مطلب نوشتن توی سرم نيست .ايشاالله دفعه های بعد جبران می کنم .

التماس دعا . خدانگهدار