از بلاگ تا کربلا
 
تست هوش ويژه دختر خانم ها
ساعت ٢:۳٥ ‎ق.ظ روز ٢٢ امرداد ۱۳۸۳  کلمات کلیدی:

 جوابيه

ضمن تشکر بسيار فراوان از تمامی عزيزاني که نظر خود را برای وبلاگ من  اظهار داشتند لازم می دانم تا از اين به بعد به عزيزانی که به وبلاگ من سر زده و لطف نموده و اظهار نظر می نمايند جوابيه اي هر چند کوتاه در وبلاگ خود قرار دهم تا هم اگر با نظری موافق يا مخالف بودم صريحا اعلام نمايم و هم اينکه همه عزيزان بدانند که يادداشتهای آنها از طرف اينجانب خوانده می شود .

۱- ندا خانم ـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما . خوشحالم که از اين تست هوش خوشتان آمد. جايزه هم به آدرس شما پست می شود.

۲- آقاي رضا موتوری ـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما .اولا بايد خدمتتان عرض کنم که دختران همانند پسران بايد از زندگی عادی و آزادی های مشروع استفاده نمايند و اينکه اينجانب با آنها کمی شوخی کردم دليل بر توهين به آنها نمی شود.

۳- مهسان خانم ـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما .اگر منظورتون از نقش اول آن شخصی است که جيغ می زند و چهره و حشتناکی دارد بايد عرض کنم که بله خودم هستم .زياد که ترسناک نيستم.

۴- خدايا فقط تو را دوست دارم ـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما .ای کاش در مورد يادداشت اخير بنده نيز اظهار نظر می فرموديد .در ضمن از اينکه من را لايق ثبت لينک دانستيد بسيار تشکر می کنم.

۵ - خدای خوب ـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما .خدا ببخشه . ان شاالله شاهد ادامه ی وبلاگ زيبای شما باشم.

۶- حرف مفت كش ترين آدم تئاترـ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما .اگر با وجود اينکه پسر هستيد در اين تست هوش شرکت می کرديد خوشحال می شدم. در ضمن اينکه من شما را دختر خواندم تلفظ اشتباه اينجانب از ای دی ايميل شما بود که شاهين و شهين را به صورت اشتباه تلفظ نمودم.

۷ -  هدی خانم ــ ضمن تشکر از يادداشت زيبای شما . به خاطر نصيحتی که خواهرانه در حق من نموديد تشکر می کنم و سعی می کنم که حتما لحاظ نمايم . ضمنا وبلاگ شما را نيز بازديد کردم . مانند تمام خانم ها شما کمی در وبلاگتان پر حرف ظاهر شده ايد .


بازم سلام

هی من ميخوام آبروی اين دختر خانوم ها را نبرم ولی مثل اينکه نمی شه . هی من می خوام که نذارم درصد هوش و IQ اونها معلوم بشه ولی آخه خودشون نمی خوان . شما دختر ها خجالت نمی کشين که اينقدر تو سر آقا پسرهای گل می زنيد . فقط به خاطر اينکه يه ذره جمعيتتون توی دانشگاه بيشتر شده .  

تصميم گرفتم از دخترها يه تست هوش بگيرم تا معلوم بشه که چقدر IQ شون پايينه و اگر که توی دانشگاه بيشتر قبول شدند به خاطر دلسوزی ما پسرها نسبت به اونها بوده و بس .

و اما تست :

تست ما از اين قراره که روی لينکی که پائين قرار داره کليک می کنيد و براتون يک صفحه ای باز ميشه که توش يه عکسه . تست هوش ما روی همين عکسه . اين عکس حاوی ۳ چيز غير طبيعی و غير عادی هستش که دختر خانم ها بايد با اون استعداد نهفته ای که هيچ وقت شکوفا نمی شه اون ۳ چيز غير عادی را کشف کنن و برای من بفرستند .

نکته خيلی خيلی مهم : چون در حين ديدن اين عکس اطلاعات لازم از طريق اسپيکرتون به شما گوشزد می شه بايد حتما اسپيکرتون روشن باشه . و چون متاسفانه صداش يه خورده ضعيفه پيشنهاد می کنم که صدای اسپيکرتون رو تا آخر آخر زياد کنيد .

واما جوايز :

با اينکه می دونم بعيده که هيچ کدوم از دختر بتونند به اين تست هوش من جواب بدن اما خوب جوايز خوبی برای اين تست در نظر گرفتم که اگه نگم بهتره.