از بلاگ تا کربلا
 
 
ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ٢٦ آبان ۱۳۸۳  کلمات کلیدی:

۱۰۰۰جوان برای کشکول جوانی

راسياتش من که باورم نمی شه . انگار همين ديروز بود که وبلاگ را به راه انداختم . به همين زودی هزار نفر بازديد کننده . خدايا شکرت . هنوز نمی دونم هزارمين نفر کيه . تا حالا که شده ۹۵۰ نفر . به هر حال نفر ۱۰۰۰ هر کی شد مبارکش باشه .

جا داره از کليه کسانی که توی اين مدت به وبلاگ ما اومدن و با کامنتهاشون من را شرمنده کردن بی نهايت تشکر کنم . بدونيد که هيچ وقت اين محبت هاتون از يادم نمی ره . کسايی مثل :

علی (درد دلهای يک روحانی ) - مهسان (الاله های وحشی ) - کوثر ( کشتی پهلو گرفته ) - کمند (آفتاب شرقی ) - خاکستر (الهه تنهايی )- آناهيتا (درد دلهای تنهايی ) -علی (خدايا فقط تو رو دارم )-بيتا (دريای دلفريب ) - مهشيد خودمون (مهشيد سافت ) - ابراهيم و نجمه (ستاره بارون )- حميده (پيدای پنهان )-جلال رئوفی - بابا عظيمی و بقيه کسانی که اسمشون را به خاطر نميارم تشکر کنم .

و از کليه کسانی هم که به جشن هزار بازديد کننده ی ما تشريف نياوردن انتقاد کنم و بگم من هم به جشن اونا نميام . هر کی عکس خودش را پيدا نکرد بدونه که به جشن ما نيومده و من بعدا جبران می کنم .

دوست دارم مطلب جديدم را در مورده کامنتهايی که برای هم توی وبلاگها می ذاريم باشه .

۱-در مورد وبلاگ =عجب وبلاگ قشنگی داری . خيلی وبلاگت قشنگه . چه وبلاگ محشری.

۲-در مورد مطلب =عجب مطلب جالب و زيبايی بود - خيلی قشنگ بود - عالی بود - به دلم چسبيد .

۳- در مورد شعر =عجب شعر پر محتوايی - چقدر شاعرانه بود - من که کلی کيف کردم - حافظ هم نمی تونه شعری مثل تو بگه .

۴- در مورد عکس = عجب عکس قشنگی - وای اين عکس چقدر قشنگه - بابا تو اين عکسا را ازکجا مياری - چقدر تو دل برو عکس اين خانم .

۵- در مورد ....

اگه يه نگاهی که به  صفحه پيام هاتون بکنيد پر از اين چيزا . مگه می شه يه آدم با همه شعر ها و مطالب و عکسها موافق باشه . اصلا انگار اين جمله را کپی می کنه توی همه وبلاگ ها . خيلی خيلی قشنگ و زيبا بود . حالا کافيه بری ازش بپرسی چی قشنگ بود؟؟ . تو اگه می گی قشنگ بود فقط بگو مطلبی که توی وبلاگ من خوندی در چه موردی بود؟؟ . همين و بس . فقط عنوانش را بگو؟ . قطعا نمی تونه بگه .

يه خورده هم مشکل مربوط به ماست . کافيه بگيم شعرت اينجاش می لنگه . يا مثلا من با اين قسمت از مطلبت مخالفم به اين دليل . يا عکسی که تو زدی اصلا ربطی به وبلاگ نداره . سريع بهشون بر می خوره و ميان تو وبلاگت و يا برای اينکه کم نيارن يه انتقاد الکی می کنن . يا اينکه تو رو می کشن به فحش و ناسزا .پس به جنبه ما هم بر می گرده .

وبلاگ دختر و پسر را هم که ديگه می تونيد خودتون بريد و پيامهايی که براشون می فرستن را مقايسه کنيد . کاملا مشخصه که پيام برای نويسنده ی وبلاگ نه مطلب وبلاگ . می تونيد امتحان کنيد . يه مطلب را توی يه وبلاگ دختر و توی يه وبلاگ پسر بزنيد و پيام هايی که براشون می ذارن را با هم مقايسه کنيد .

يکی از دلايلی که خيلی از وبلاگ نويسای ما بعد از مدت کمی کنار می کشن و ديگه به نوشتن توی وبلاگشون ادامه نمی دن همينه .پيام های تکراری و خسته کننده .پيامهايی که تا يه ماه اول خيلی جالبه و بعد از يک ماه ديگه تر و تازگی اش را از دست ميده .

پس بياييد از اين به بعد از هم به صورت شفاف انتقاد کنيم و انتقاد پذير باشيم . تا هم وبلاگی پر محتوا و کم اشتباه داشته باشيم و هم به رای ديگران احترام بذاريم .

حالا هر کی با من موافقه برای سلامتی خودم و همکارم (مهشيد خانم ) و وبلاگم و خودش يه صلوات بفرسته .